Ocena użytkowników: brak
Merebilo I. Wilewska, P. Wilewski Sp. J. to rodzinna firma z tradycjami, która istnieje na rynku polskim od ponad 30 lat. Jesteśmy zarówno producentem unikatowych wzorów projektowanych przez naszych stylistów jak i bezpośrednim importerem najnowszych fasonów. Dodatkowo kreujemy najnowsze trendy w całej Polsce. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, aby zadowolić w pełni naszych klientów. Prowadzimy sprzedaż zarówno stacjonarną jak i internetową.
Dzięki naszym dostawcą znajdą u nas Państwo najmodniejsze wzory biżuterii sztucznej tj. celebrytki, bransoletki, kolczyki jak i ozdoby do włosów tj. gumki, spinki, opaski.
Współpracujemy również z wieloma producentami odzieży, zaopatrując ich w dodatki krawieckie, elementy ozdobne, paski, broszki.
Nasz asortyment jest wystawiony na powierzchni ponad 2000 m2.
1. Biżuteria sztuczna
2. Ozdoby do włosów
3. Paski
4. Dodatki krawieckie
5. Biżuteria ze stali chirurgicznej
6. Biżuteria z miedzi
7. Ekspozytory do biżuterii i ozdób.
/ hurtownia biżuterii / biżuteria hurt / ozdoby do włosów hurtownia / hurtownia biżuterii stalowej /