Enerji Sp. z o. o. - WykazFirm.com.pl

Enerji Sp. z o. o.

Dane adresowe:

M. Pożaryskiego 32,
04-703 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Wojciech Waśkiewicz
wojciech.waskiewicz@enerji.pl
22 364 54 44

Dane firmy:

Enerji Sp. z o. o.
NIP: 5272838211
REGON: 369469188

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

M. Pożaryskiego 32, Warszawa, Polska

Opis firmy Enerji Sp. z o. o.

Indywidualny projekt Twojej instalacji fotowoltaicznej dla domu, firmy oraz gospodarstwa rolnego. Profesjonalny montaż i monitoring pracy przygotowanej instalacji. Myślisz, dlaczego powinienem wybrać Enerji? Jeżeli cenisz jakość wykonania, partnerskie podejście do współpracy oraz autorskie sprawdzone rozwiązania, to Enerji jest dla Ciebie idealnym wyborem. Nasze doświadczenie i ciągły proces kształcenia pozwala nam na bycie liderem rynku w branży odnawialnych źródeł energii. Postawą naszego działania od samego początku są Twoje oczekiwania oraz możliwości techniczne, jak i te finansowe. Nasze zaproszenie do rozmowy cały czas pozostaje aktualne...

Oferta firmy

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem instalacji fotowoltaicznych. Pierwszym krokiem jest indywidualny audyt potrzeb i możliwości, następnie wykonujemy projekt oraz wizualizacje, a potem montaż, obiór i uruchomienie. Do tego zajmujemy się całym procesem administracyjnym związanym z uruchomieniem instalacji fotowoltaicznej oraz uzyskaniem dotacji/dofinansowań.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma Rawicom z siedzibą w Łabiszynie świadczy usługi w zakresie fotowoltaiki.
SM-Project, czyli Solar Masters Project jest profesjonalną i sprawdzoną przez wielu klientów firmą, która zajmuje się fotowoltaiką.